KONST / Litografier / Färglitografi 13603057
nr 1360 3057
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 209/300,1980. Motivet: 52x63cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:09:35
13/11 23:59:45
300 kr
14/11 17:12:39
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman